Formularz kontaktowy

Czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych przez Ciebie w niniejszym formularzu przez spółkę EL-MARO Kreczetowscy, Ratajczak spółka jawna:

Centralacentrala

EL-Maro Kreczetowscy, Ratajczak Sp.J

Adres centrali

ul. Łanowa 3,

64-100 Leszno

Tel: +48 655 299 554

Tel: +48 655 299 822

E-mail: biuro@elmaro.pl

Sklep internetowy

Andrzej Osowski

Tel: +48 698 631 454

E-mail: sklep@el-maro.pl

Marcin Tomaszewski

Tel: +48 698 631 454

E-mail: sklep@el-maro.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 7:00 - 17:00

Dział sprzedaży lokalnej Leszno

Krzysztof Ratajczak

Tel: +48 601 818 148

E-mail: krzysztof.r@el-maro.pl

Adam Konieczny

Tel: 65 529 95 54

E-mail: adam@el-maro.pl

Dział zamówień i ofert

Robert Kreczetowski

Tel: 65 529 98 22

E-mail: robert@el-maro.pl

Krzysztof Stephan

Tel: 65 529 98 22

Tel: +48 696 011 622

E-mail: krzysztof@el-maro.pl

Księgowość

mgr. Marzena Ratajczak

Tel: 65 529 95 54

E-mail: marzena@el-maro.pl

Prace biurowe

Jolanta Dudziak

Tel: +48 655 299 554

E-mail: jola@el-maro.pl

Dział IT

Andrzej Osowski

Tel: +48 698 631 454

E-mail: andrzej@el-maro.pl

Marcin Tomaszewski

Tel: +48 698 631 454

E-mail: marcin@el-maro.pl

Nasze magazynynasze magazyny

Województwo Wielkoposkie

Hurtownia elektryczna EL-Maro Grodzisk Wielkopolski
Adres hurtowni

Ul. Chopina 3,

62-065 Grodzisk Wlkp.

Dane kontaktowe

Handlowiec: Paweł Krzak

Tel: +48 694 320 014

E-mail: grodzisk@el-maro.pl

Hurtownia elektryczna EL-Maro Koźmin Wielkopolski
Adres hurtowni

Ul. Nowy Rynek 7,

63-720 Koźmin Wlkp.

Dane kontaktowe

Handlowiec: Renata Jarus

Tel: +48 694 748 449

E-mail: kozmin@el-maro.pl

Hurtownia elektryczna EL-Maro Rawicz
Adres hurtowni

ul. Stanisława Kamińskiego 40,

63-900 Rawicz

Dane kontaktowe

Handlowiec: Krzysztof Puślecki

Tel: 65 545 10 71

E-mail: rawicz@el-maro.pl

Hurtownia elektryczna EL-Maro Kościan
Adres hurtowni

ul. Chłapowskiego 9,

64-000 Kościan

Dane kontaktowe

Handlowiec: Marek Szuster

Tel: 65 512 18 05

E-mail: koscian@el-maro.pl

Województwo Lubuskie

Hurtownia elektryczna EL-Maro Wschowa
Adres hurtowni

ul. Głogowska 19,

67-400 Wschowa

Dane kontaktowe

Handlowiec: Tomasz Brychcy

Tel: 65 540 07 42

E-mail: wschowa@el-maro.pl

Województwo Dolnośląskie

Hurtownia elektryczna EL-Maro Milicz
Adres hurtowni

ul. Osadnicza 8

56-300 Milicz

Dane kontaktowe

Handlowiec: Danuta Piszczałka

Tel: 71 384 01 04

E-mail: milicz@el-maro.pl

Hurtownia elektryczna EL-Maro Góra
Adres hurtowni

ul. Poznańska 21,

56-200 Góra

Dane kontaktowe

Handlowiec: Wiesław Prosianowski

Tel: 65 520 42 46

E-mail: gora@el-maro.pl

Hurtownia elektryczna EL-Maro Wołów
Adres hurtowni

ul. Wincentego Witosa 1,

56-100 Wołów

Dane kontaktowe

Handlowiec: Robert Chawer

Tel: +48 608 021 779

E-mail: wolow@el-maro.pl

Hurtownia elektryczna EL-Maro Polkowice
Adres hurtowni

ul. Kolejowa 24,

56-100 Polkowice

Dane kontaktowe

Handlowiec: Paulina Jelonek

Tel: 76 845 46 86

E-mail: polkowice@el-maro.pl

Hurtownia elektryczna EL-Maro Głogów
Adres hurtowni

ul. Elektryczna 3,

67-200 Głogów

Dane kontaktowe

Handlowiec: Tomasz Czwojdziński

Tel: +48 692 819 696

E-mail: glogow@el-maro.pl

Hurtownia elektryczna EL-Maro Złotoryja
Adres hurtowni

ul. Legnicka 25,

59-500 Złotoryja

Dane kontaktowe

Handlowiec: Tomasz Walczak

Tel: 600 751 963

E-mail: zlotoryja@el-maro.pl

© 2008-2019 EL-MARO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.