Biuro Obsługi Zamówień +48 698631454 lub sklep@el-maro.pl

Koszyk

Telekomunikacyjne

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 96

  1. Kabel krosowy (Patch Cord) SF/UTP kat.6 niebieski 1m 051752
    Kabel krosowy (Patch Cord) SF/UTP kat.6 niebieski 1m 051752
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060517526
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    57,54 zł brutto

    46,78 zł netto

  2. Kabel krosowy (Patch Cord) SF/UTP kat.6 niebieski 5m 051755
    Kabel krosowy (Patch Cord) SF/UTP kat.6 niebieski 5m 051755
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060517557
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    83,96 zł brutto

    68,26 zł netto

  3. Kabel telekomunikacyjny YTKSY 3x2x0,5 /100m/
    Kabel telekomunikacyjny YTKSY 3x2x0,5 /100m/
    Producent: Elektrokabel
    Product EAN: 5907702816470
    Dostawa: Dostępny 14 dni

    1 298,88 zł brutto

    1 056,00 zł netto

  4. LCS Kabel krosowy ST-ST duplex OM2 2m pomarańczowy 033081
    LCS Kabel krosowy ST-ST duplex OM2 2m pomarańczowy 033081
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330811
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    156,59 zł brutto

    127,31 zł netto

  5. MyHome AXOLUTE Kabel BUS SCS 100M L4669
    MyHome AXOLUTE Kabel BUS SCS 100M L4669
    Producent: Legrand
    Product EAN: 8012199654294
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    2 323,49 zł brutto

    1 889,02 zł netto

  6. Patch cord światłowodowy SC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033063
    Patch cord światłowodowy SC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033063
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330637
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    156,59 zł brutto

    127,31 zł netto

  7. Przewód koncentryczny YWDXpek 75-1,05/4,8 Al biały /100m/
    Przewód koncentryczny YWDXpek 75-1,05/4,8 Al biały /100m/
    Producent: Elektrokabel
    Product EAN: 5907702811833
    Dostawa: Dostępny 14 dni

    2 856,06 zł brutto

    2 322,00 zł netto

  8. Kabel telekomunikacyjny YTKSY 2x2x0,5 /100m/
    Kabel telekomunikacyjny YTKSY 2x2x0,5 /100m/
    Producent: Elektrokabel
    Product EAN: 5907702816449
    Dostawa: Dostępny 14 dni

    1 194,33 zł brutto

    971,00 zł netto

  9. Przewód domofonowy YTDY 6x0,5 /100m/
    Przewód domofonowy YTDY 6x0,5 /100m/
    Producent: Elektrokabel
    Product EAN: 5907702811697
    Dostawa: Dostępny 14 dni

    1 767,51 zł brutto

    1 437,00 zł netto

  10. Przewód domofonowy YTDY 2x0,5 /100m/
    Przewód domofonowy YTDY 2x0,5 /100m/
    Producent: Elektrokabel
    Product EAN: 5907702811673
    Dostawa: Dostępny 14 dni

    956,94 zł brutto

    778,00 zł netto

na stronę