Biuro Obsługi Zamówień +48 698631454 lub sklep@el-maro.pl

Koszyk

Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 12

  1. LCS Kabel krosowy ST-ST duplex OM2 2m pomarańczowy 033081
    LCS Kabel krosowy ST-ST duplex OM2 2m pomarańczowy 033081
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330811
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    156,59 zł brutto

    127,31 zł netto

  2. Patch cord światłowodowy SC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033063
    Patch cord światłowodowy SC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033063
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330637
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    156,59 zł brutto

    127,31 zł netto

  3. Patch cord światłowodowy ST/ST duplex MM 50/125 OM2 LSOH 1m 033080
    Patch cord światłowodowy ST/ST duplex MM 50/125 OM2 LSOH 1m 033080
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330804
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    144,53 zł brutto

    117,50 zł netto

  4. Patch cord światłowodowy ST/ST duplex MM 50/125 OM2 LSOH 3m 033082
    Patch cord światłowodowy ST/ST duplex MM 50/125 OM2 LSOH 3m 033082
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330828
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    168,62 zł brutto

    137,09 zł netto

  5. Patch cord światłowodowy ST/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033072
    Patch cord światłowodowy ST/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033072
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330729
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    156,59 zł brutto

    127,31 zł netto

  6. Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 1m 033069
    Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 1m 033069
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330699
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    144,53 zł brutto

    117,50 zł netto

  7. Patch cord światłowodowy SC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 1m 033075
    Patch cord światłowodowy SC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 1m 033075
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330750
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    144,53 zł brutto

    117,50 zł netto

  8. Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033070
    Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033070
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330705
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    156,59 zł brutto

    127,31 zł netto

  9. Patch cord światłowodowy LC/ST duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033065
    Patch cord światłowodowy LC/ST duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m 033065
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330651
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    156,59 zł brutto

    127,31 zł netto

  10. Patch cord światłowodowy SC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 3m 033076
    Patch cord światłowodowy SC/LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 3m 033076
    Producent: Legrand
    Product EAN: 3245060330767
    Dostawa: Dostępny 21 dni

    168,62 zł brutto

    137,09 zł netto

Strona
na stronę